LithuanianEnglish (United Kingdom)


Vaizdo stebėjimo sistemos.
Prekyba, montavimas,
sprendimai bei konsultacijos. 
 

Kategorijų medis

Naudingos nuorodos

                               

Sekite naujienas mūsų facebook paskyroje.

 

Idėjos Namams, biurui, pramonei...

 
Transliacija gyvai

 
Mūsų draugai

Minios, Žmonių Srauto Valdymo Sprendimas su VIVOTEK

Įvertinkite
(1 balsas)

Socialinio atstumo valdymas


 

COVID-19 pandemijos metu socialinis atstumas tapo įprasta visuomenės sveikatos intervencija visame pasaulyje. Pagal Jungtinių Valstijų ligų kontrolės ir prevencijos centrų (CDC) apibrėžimą socialinis atstumas, dar vadinamas „fiziniu atstumu“, reiškia erdvės tarp savęs ir kitų žmonių išlaikymą už savo namų ribų. Sąmoningai socialiai laikydamiesi atstumo, mes galime sulėtinti COVID-19 plitimą. Įrodyta, kad socialinio atstumo laikymasis yra vienas iš efektyviausių būdų sumažinti ligos plitimą protrūkio metu.

 Crowg control solution 5

Remiantis CDC ir Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) patarimais, kiekviena šalis buvo paraginta išleisti savo socialinio atstumo reglamentus. Kiekviena JAV valstija yra išleidusi gaires ar įsakymus, kuriais ribojamas socialinis bendravimas. Europos Sąjungoje (ES) Europos ligų prevencijos ir kontrolės centras (ECDC) stebi COVID-19 protrūkį, teikia ES valstybėms narėms ir ES rizikos vertinimus, visuomenės sveikatos gaires ir patarimus dėl reagavimo veiklos. Komisija. Tuo tarpu visoje Azijoje Singapūras, Pietų Korėja, Japonija, Honkongas ir Taivanas įgyvendino griežtą socialinio atstumo laikymosi politiką.

 

Protingiau yra saugiau: minios valdymo sprendimai

Šios dirbtiniu intelektu pagrįstos vaizdo analizės ir išmaniosios kameros užtikrina IP stebėjimo sprendimus, kurie padeda naudotojams geriau valdyti savo verslą esant padidėjusiam pandemijos sąlygoms. „VIVOTEK“, pasaulinis IP stebėjimo sprendimų teikėjas, siūlo sprendimą mažmeninės prekybos įmonėms kaip išlaikyti maksimalų užimtumą. „VIVOTEK“ minios valdymo sprendimai gali lengvai stebėti įeinančių ir išeinančių į parduotuvę žmonių skaičių, taip užtikrinant klientams ir darbuotojams saugesnę aplinką. Šią intelektualią žmonių skaičiavimo kamerą ir analizės sistemą galima įdiegti tose vietose, kur labiau tikėtina socialinė sąveika, pavyzdžiui, parduotuvėse, prekybos centruose, vaistinėse, bankuose ir restoranuose.

Crowg control solution 7

VIVOTEK minios valdymo sprendimų pranašumai:
1.
Socialinis atstumas. Įgyvendinant VIVOTEK minios valdymo sprendimą, atsiranda galimybė automatizuotai efektyviai valdyti minias tose vietose, kur reikia palaikyti socialinį atstumą.
2.
Didelis tikslumas. Kai yra samdomi saugos darbuotojai, ar ne visą darbo dieną dirbantys darbuotojai, kad rankiniu būdu suskaičiuotų srautą, tai lemia ne tokį tikslų, užtikrintą bei pastovų rezultatą. VIVOTEK 3D skaičiavimo kamera užtikrina tikslų sekimą ir skaičiavimo tikslumą iki 98%. Šį tikslumą dar labiau padidina galimybė perduoti didelius duomenų rinkinius.
3.
Realaus laiko analizė. Naudojant dirbtinį intelektą, vaizdo duomenis galima rinkti, analizuoti ir pritaikyti realiuoju laiku, kad prekybos įmonės galėtų greitai reaguoti į bet kokius pokyčius.
4.
Sumažinta infekcijos rizika „VIVOTEK“ minios valdymo sprendimo diegimas taip pat reiškia fizinio kontakto sumažėjimą, užtikrinant tiek klientams, tiek darbuotojams saugesnę darbo ir apsipirkimo aplinką.

 Crowg control solution 6

COVID-19 pakeitė mūsų gyvenimą, mūsų visų sąveiką bei bendravimą. Tai taip pat daro vis didesnę įtaką pasaulio ekonomikai. Dirbtinio intelekto ir vaizdo analizės VIVOTEK minios valdymo sprendimas tapo aktualus šiuo socialinio atsiribojimo metu. Po COVID-19 sprendimas gali būti pritaikytas kaip prekybos verslo informacijos sprendimas, siekiant optimizuoti prekybos operacijas.

 

Papildoma informacija

Nuoroda į gamintojo puslapį: Gamintojo puslapis
Garantija: 36men.


 

Pateikta informacija gali keistis be atskiro perspėjimo

©2010-2022 Stebita

vivotek-stebita  seeeyes-stebita  shany-stebita-widetokina logo